* تولید انبوه بست و اتصالات داربستی با نشان استاندارد تخصص ماست * ریخته گری و تولید انواع دریچه های منهول چدنی ، قطعات یدکی خودرو ، معدن ، نفت ، گاز و پتروشیمی پذیرفته می شود *

تاریخچه و معرفی شرکت

شرکت چدن ریزان پیشرو در سال 1390 با مسئولیت محدود تاٌسیس گردیده ، که هم اکنون در زمره شرکتهای برتر صنعت داربست فلزی کشور شناخته می شود . ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که در توسعه و تعالی زیر ساخت های عمرانی کشور و صنعت داربست ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی و ماشین آلات پیشرفته در راستای تحقق اهدافی چون استاندارد سازی و فناوری های نوین ساختمانی گام بردارد .

 

با چنین رویکردی که تامین نیازهای کیفی و کمی طیف وسیعی از مشتریان در اولویت قرار گرفته ، ساختارها و فرآیندهای خدمات دهی این شرکت به شرح ذیل معین گردیده است :

 

ü    طراحی و تولید انواع بست و اتصالات داربستی استاندارد ( محصولات با نشان استاندارد ملی 10305 )

ü    ریخته گری و تولید انواع قطعات چدنی ( شامل دریچه های منهول ، قطعات یدکی آسانسور ، خودرو ، ماشین الات راه سازی و راه آهن و ... )

ü    ریخته گری و تولید قطعات یدکی پروژه های عمرانی ( نفت و گاز و پتروشیمی و دریایی و ... )

ü    روند آماده سازی محصولات ( تولید ، کنترل کیفی و ارسال نمونه جهت آزمایش ، تایید و نظارت کارشناسان ، بسته بندی و کدگذاری بر اساس استاندارد ISO )

 

دانش فنی و تجربه گروه بازرگانی و تولیدی چدن ریزان پیشرو در زمینه طراحی و تولید انواع بستهای داربستی سبب شده است که ساختارها و فرآیندهای خدمات دهی رفته رفته کاملتر گردیده و بر اساس نیاز مشتریان شرکت به شکل استاندارد درآید . همچنین ارائه محصولات با کیفیت عالی باعث شده که فعالان عرصه محصولات داربست فلزی به همکاری مستمر با این شرکت ادامه داده و به مرور زمان به این مجموعه شمار زیادی از موفق ترین افراد و شرکت های پویا در عرصه صادرات ، توزیع و مصرف محصولات داربستی افزوده شود.


اعتماد مشتریان و خوش نامی چدن ریزان پیشرو بزرگترین سرمایه این شرکت بوده و کسب رضایت مشتریان بر اساس تنوع شرایط فروش ، ارائه خدمات واقعی پس از فروش و ارسال کاملا رایگان محصولات با برند برتر
دارکوب بزرگترین ارمغان این مجموعه میباشد .


امیدواریم بتوانیم با تلاش بی
 وقفه و با همکاری همه پرسنل متعهد شرکت در بخشهای گوناگون مجموعه ، گامهای مثبتی را در این صنعت برداشته و افتخار ارائه خدماتمان به شما بزرگواران فراهم گردد  .